Info linka +420 733 129 696


Navštivte naše partnery na zahraničních odborných kongresech

31.08.2016 08:00

Sedmý 5-Continent Congress (5CC) laserové a estetické medicíny v Barceloně:

Lutronic na 5CC v Barceloně

Tento kongres se koná od 31.8. do 3.9. v Barceloně v PALAU DE CONGRESSOS DE CATALUNYA. Náš dodavatel nejlepších laserů pro obor dermatologie - LUTRONIC - je na stánku číslo 27. Navštivte ho a prohlédněte si nejnovější přístroje - například thuliový laser LASEMD či vysoce fokusovanou jehličkovou radiofrekvenci INFINI, ptejte se na CLARITY (Long Pulsed Alexandrite & Nd:Yag laser) nebo Nd:Yag Q:Switched laser SPECTRA a mnoho dalšího.

16. světový kongres rakoviny kůže + 12. kongres evropské asociace dermatoonkologie ve Vídni:

FotoFinder na Skin Cancer kongrese ve Vídni

Vídeňský kongres, který začíná 31.8. a končí 3.9.2016 v Hofburgu. Zde navštivte našeho výrobce a dodavatele digitálních dermatoskopů - firmu FotoFinder a dozvíte se novinky a trendy v celotělovém robotickém skenování jako prevence rakoviny kůže. FotoFinder najdete na stánku číslo 4.

25. EADV kongres (European Academy of Dermatology and Venereology) ve Vídni:

Po létě můžete do Vídně zavítat znovu a to na kongres EADV, který začíná 28.9. a končí 2. října. Koná se v Internationales Amtssitz und Konferenzzentrum. Navštivte zde na stánku 51 dánského výrobce špičkových laserů Energistgroup - např. cévního a epilačního laseru MedArt 435 VariMed, či přístroj NeoGen Plazma s nejmodernější omlazující a liftingovou metodou a mnoho dalšího.

A s naší firmou Medicaltech s.r.o. se můžete také setkat v zahraničí a to na Slovensku - ve dnech 1.-3.12.2016 na tradiční XVII. Dermaparty 2016!

Dermaparty 2016

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2019, MEDICALTECH s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑