Info linka +420 733 129 696


IPL SOLARI Lutronic

Univerzální výkonný přístroj v dermatologii

Využití v terapii i estetice

IPL SOLARI Lutronic

  • Přehled
  • Parametry
  • Kontaktní formulář

SOLARI

  • Vysoký výkon s možností individuálního seřízení šířky i výšky pulzů, počtu pulzů
  • Integrované chlazení kůže pro lepší komfort pacienta.
  • Volba optimální vlnové délky podle typu zákroku.

Dokážeme řídit a kalibrovat výstupní energii na konci hlavice.

Mám zájem o představení lékařského přístroje

Medicaltech SOLARI

Další specifikace produktu

Hlavice IPL SolariSOLARI je nový IPL systém, který zajišťuje precizní zpracování bez vedlejších účinků, garance s nejnovější technologií. Na rozdíl od konvenčních IPL na trhu, SOLARI čtvercový pulz produkuje pouze účinnou energii tak, že nevzniká žádná náhlá emise energie, která může způsobit nežádoucí účinky.

Se SOLARI Sharp Cut-Off Filtering technologií je ošetření předvídatelné. Technologie je navržena tak, aby nejúčinněji a selektivně vybrala cílovou tkáň. Ve srovnání s jinými IPLnnemá SOLARI žádné změny spektrálního rozložení po uplynutí časového úseku. SOLARI Sharp Cut-Off filtrační technologie značně posílí předvídatelný klinický výsledek.

Komfortní a bezbolestná procedůra díky rychlé opakovací frekvenci, nejpohodlnější a bezbolestný zákrok jak jen to je možné.

Chladící systém Cut-Off Filter Rychlý opakovací rozsah
Chladící systém udržuje teplotu chlazení na kontaktním místě pacienta. Systém chlazení kůže maximalizuje teplotu periferních a cílových tkání pro bezpečnější provoz. SOLARI je vybaven různými cut-off filtry. Tyto nové cut-off filtry jsou určeny k použití pro různé indikace, aby uspokojili poptávku lékařů. Provozní doba je pro lékaře důležitá, rychlejší časy ošetření uspokojí nejen pacienty, ale také lékaře, kteří ošetří více klientů. SOLARI má velmi rychlou opakovací frekvenci a tím urychlí chod systému a poskytne nejrychlejší možnou léčbu.

Medicaltech SOLARI

Medicaltech SOLARI

Medicaltech SOLARI

Spektrální rozložení

Většina konvenčních IPL se spektrálním rozložením je méně účinná v cílové tkáni vzMedicaltech SOLARI grafhledem k nižší výši chromoforem-selektivního spektra. SOLARI spektrální rozložení je mnohem efektivnější v cílové tkáni, přináší více světelné energie v části spektra spojené s cílovými chromofory.

Graf SOLARI ostře skloněného spektrálního rozložení ukazuje, že SOLARI pulz je vysoce selektivní pro konkrétní indikaci. Na druhou stranu, jiné IPL ukazují mírnější svažení s nižší selektivitou pro cílové chromofory. Když se uživatel pokusí zvýšit plynulost proto, aby dosáhl většího množství energie v požadovaném spektru, nejspíše to vyvolá nežádoucí účinky, neboť se také zvýší ostatní nežádoucí vlnové délky.
 

Kolísavé spektrum vs. stabilní spektrum

Medicaltech SOLARI spektrumPři použití SOLARI mohou uživatelé očekávat předvídatelný výsledek léčby, neboť SOLARI vykazuje velmi stabilní spektrum. Doba spektrálního rozložení nevykazuje žádné změny v čase, zatímco jiné doby ostatních IPL spektrálních rozložení velmi kolísají. Toto způsobuje vyšší možnost vedlejších efektů vzhledem k velmi variabilní částspektrálního kolísání během krátké doby ozařování (v ms).

Vysoce kvalitní čtvercový pulz

Medicaltech SOLARI čtvercový pulzMnožství světla, emitovaného v IPL, je úměrné vzoru paprsku lampy. U konvenčních IPL může mít vzor proudu zaoblený tvar podobný tomu, který ilustrujeme v levém panelu: vyrábí energii nerovnoměrnými světelnými hroty pulzu, s potenciálem neočekávaných nežádoucích účinků. Vzorec aktuální SOLARI výbojky je velmi stabilní a plochý, jak je vidět vpravo na obrázku. Tak může produkovat pulz na stejné stabilní energii, čímž se zabrání nežádoucím účinkům.

SOLARI safírové kontaktní chlazení má velmi rovnoměrné rozložení energie tak, že na rozdíl od konvenčních IPL s nepravidelnou distribucí energie, ošetření SOLARI snižuje výskyt nežádoucích účinků spojených s nerovnoměrnou distribucí energie.

Mám zájem o představení lékařského přístroje

Rychlý kontakt

Jana Palacha 1319
Pardubice, 530 02

Tel.: +420 733 129 696
Fax.: +420 466 260 349
E-mail:

Novinky

Sledujte naše aktuální novinky a nepřehlédněte co je IN. Více ZDE

Přihlašte se na workshop ZDE

Stańte se našimi fanoušky na Facebooku

Videa z našich akcí a workshopů


© 2019, MEDICALTECH s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑