FotoFinder STUDIO – ADONIA
Diagnostika pleti v detailu

Estetický modul systémové analýzy pleti s reportem

Vyhodnotí aktuální skóre:

  • Kvalita pórovitosti pleti
  • Pigmentací
  • Vrásek
  • Žilek v obličeji
  • Začervenání
  • Sluneční poškození pleti

Další specifikace produktu

Adonia automaticky provádí analýzu pleti před a po zákroku. Systém vyhodnotí a posoudí: póry, pigmentace, vrásky, žilky a začervenání.

Analyzuje jejich hloubku, rozsah a aktuální stav pleti s ohledem na věk a fototyp. Výsledkem je zpráva s návrhem vhodného ošetření a následnou péčí o pleť. Během konzultace lze zakreslit, označit a vybrat vhodné ošetření a kosmetické doplňky.

FotoFinder studio.
Komplexní systém pro pleť, vlasy a nehty

Moderní dermatologické služby sahají od klasické lékařské dermatologie až po estetické zákroky a vlasové konzultace. Studio FotoFinder překlenuje zobrazovací propast mezi dermatologií a estetikou a kombinuje nástroje pro sledování kožních lézí, trichoskopii a estetiku v jednom přístroji. Modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit konfiguraci vašim potřebám. Pohodlné, výkonné a flexibilní!

FotoFinder Systems studio front and back

Adonia vyhodnotí poškození pleti vlivem slunečního záření tzv. FotoFinder score

Excelence v dermaestetice
Design a výkon pro vaši praxi:
FotoFinder studio

FotoFinder Systems studio PolFlash

PolFlash
Pro působivé snímky s příčnou i paralelní polarizací nebo bez polarizace.

FotoFinder Systems studio Portrait stand for face & scalp

Portrétní stojan na obličej a pokožku hlavy
Fotoaparát lze snadno nastavit do pěti úhlů pohledu – pro konzistentní snímky obličeje, brady, krku a pokožky hlavy.

FotoFinder Systems studio lift control

Výškově nastavitelná pracovní stanice
Individuální nastavení výšky umožňuje flexibilní práci vsedě nebo vestoje.

FotoFinder Systems studio medicam 1000s

medicam 1000s
Full HD videokamera medicam 1000s s optickým živým přiblížením pro vizuální cestu do kožních struktur.

FotoFinder Systems studio FotoFinder AI

FotoFinder AI
Moleanalyzer pro pro předběžné hodnocení melanocytárních a nemelanocytárních lézí.

FotoFinder Systems studio Trichoscale AI

Trichoscale AI
Digitální kvantifikace růstu a vypadávání vlasů založená na umělé inteligenci.

Jedna platforma – na míru vašim potřebám

Přední lékaři a vědci po celém světě se při zobrazování kůže spoléhají na kvalitu FotoFinder. Modulární konstrukce studia FotoFinder umožňuje kombinovat různé zobrazovací platformy:

FotoFinder Systems, dermoscopy

Dermoskopie –
Sledování lézí a umělá inteligence

Dermoskopie a videodokumentace pro včasnou detekci kožních změn prostřednictvím sledování a porovnávání kožních lézí – poháněné umělou inteligencí FotoFinder.

FotoFinder Systems, trichoscopy

Trichoskopie –
Snadná konzultace vlasů

Fotografování vlasové pokožky a trichoskopie pro vyšetření, dokumentaci a posouzení růstu a vypadávání vlasů – s podporou služby TrichoLAB a Trichoscale AI.

FotoFinder Systems, aesthetics

Estetika –
Konzistentní fotografie obličeje před a po operaci

Skvělé fotografie a poradenské funkce pro komunikaci s pacienty, standardizované fotografie před a po ošetření a fotodokumentaci.

FotoFinder Systems, PolFlash lighting system

Systém osvětlení PolFlash

Počítačem řízený systém PolFlash umožňuje křížovou a paralelní polarizaci i nepolarizovanou fotografii. Křížová polarizace odstraňuje odrazy a poskytuje působivé snímky různých kožních onemocnění způsobujících zarudnutí a pigmentaci, jako jsou pavoučí žilky, růžovka, teleangiektázie nebo poškození sluncem. S paralelní polarizací lze zdokumentovat nerovnosti pleti a vrásky v brilantní kvalitě.

Portrétní stojan pro fotografování obličeje a pokožky hlavy

Portrétní stojan s jedinečným systémem osvětlení PolFlash lze otáčet o 180° zleva doprava. Pohodlně nastavte fotoaparát do pěti úhlů – rameno fotoaparátu se snadno uzamkne v požadované poloze pro přesně reprodukovatelné nastavení při následných návštěvách.

Pomocí speciální opěrky čela pro fotografování vlasové pokožky pořídíte působivé křížově polarizované globální snímky, které zviditelní oblasti postižené vypadáváním vlasů. Přepněte na opěrku brady pro estetické snímky obličeje a pořiďte brilantní, dokonale nasvícené fotografie obličeje, krku a dekoltu před a po fotografování.

FotoFinder Systems studio Portrait Stand with forehead and chin rest
FotoFinder studio lift control

Ovládání zdvihu

Záruka moderního a flexibilního pracovního prostředí: Zvedací ovládání umožňuje bezproblémové elektronické nastavení výšky studiového pracoviště FotoFinder. Zvedací sloupek rychle a plynule přesune systém do požadované výšky a zajistí plnou stabilitu v jakékoli poloze. Pro maximální ergonomii a pracovní komfort! Stisknutím tlačítka zaujme pracovní stanice přesně takovou výšku, jaká je ideální pro váš tým a vaše pacienty – ať už vsedě, nebo vestoje.

medicam 1000s

Použijte medicam 1000s jako působivý všestranný fotoaparát: Ať už při dermoskopii, trichoskopii, inflamoskopii, onychoskopii, kapilaroskopii nebo pro mikroskopické hodnocení všech typů kožních onemocnění.

Spolu s objektivem D-Scope IV poskytuje medicam 1000s působivou kvalitu Full HD pro mikro, makro a klinické snímky a umožňuje hygienickou práci díky výměnným předním krytkám. Fotoaparát medicam 1000s se ovládá intuitivně pomocí panelu na zadní straně fotoaparátu. Vychutnejte si ostré snímky, které zobrazují kožní léze a cévní struktury v neuvěřitelné kvalitě, polarizované nebo nepolarizované, s kontaktem s kůží nebo bez něj. S optickým živým zoomem, takže všechny detaily lze vidět v nejvyšší kvalitě již v živém obraze!

Medicam lze kombinovat s objektivem D-Scope III pro optickou dermoskopii se supervysokým zvětšením.

FotoFinder medicam 1000s
FotoFinder Systems studio dermoscopy, moles
FotoFinder studio, workstation dermoscopy

Dermoscopy

Video dermoskopie a dokumentace kůže a nehtů

Používejte studio FotoFinder s platformou dermoskopu pro sledování kožních lézí a pro trichoskopii, inflamoskopii, onychoskopii, kapilaroskopii a entodermoskopii.

Software nabízí spoustu funkcí pro videodermoskopii, sledování a porovnávání kožních lézí. Umělá inteligence FotoFinder v softwaru Moleanalyzer pro vás podpoří při předběžném hodnocení kožních lézí. Pro vyšší přesnost – ověřeno v mnoha klinických studiích!

FotoFinder Systems studio, TrichoLAB, hair analysis

Trichoscopy

Měřítko v poradenství v oblasti vlasů

FotoFinder a TrichoLAB poskytují komplexní funkce pro měření a vyšetření růstu a vypadávání vlasů. Zlepšete svou vlasovou konzultaci pomocí služby TrichoLAB a získejte přesnou zprávu z trichoskopie jako podklad pro své rozhodnutí – bez vytrhávání, holení nebo biopsie!

FotoFinder Systems studio workstation aesthetics

Aesthetics

Představte si ten rozdíl!

Estetika FotoFinder je platforma pro konzistentní fotografie před a po a konzultace, které lze pomocí přizpůsobitelného nástroje Proposer konfigurovat na míru vašim produktům a službám. Vyvíjejte personalizované léčebné plány a ukazujte svým pacientům průběh a úspěch vašich zákroků!

Kontroly kůže
Zaměření na léze

Estetika
Inspirujte pacienty

AI
Umělá inteligence

Akademie
Online a na místě

Online ukázka
Objevte produkty

Vlasy
Neinvazivní

Máte zájem o představení
lékařského přístroje?

Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Medicaltech s.r.o.

Rádi se sejdeme a poradíme...

Ing. Filip Žampach

Ředitel a jednatel společnosti