Napomáháme vytvářet síť
dermatologických center
MedicalClinic

Vychází z dlouholeté tradice dermatologického centra HOMEA v Pardubicích. Společnost byla založena lidmi, kteří vyrostli z dermatologického prostředí. Záměrem bylo propojit nové technologie s dermatologickou praxí.

Nejnovější vybavení v prémiové kvalitě a za rozumnou cenu je neodmyslitelnou součástí moderní ordinace. Společně napomáháme vytvářet síť dermatologických center MedicalClinic. Medicaltech s.r.o. je společnost působící na českém a slovenském trhu.

Těšíme se na spolupráci.

Cíle společnosti

  • Kvalita – všechny naše přístroje jsou vybaveny certifikáty CE od renomovaných společností a výrobci splňují nejpřísnější normy ISO.
  • Odborné školení, konzultace a podpora – naši lékaři provádí odborné zaškolení v místě instalace přístroje, připravují odborné publikace a přednáší na mezinárodních konferencích.
  • Okamžitý servis – technik naší společnosti je připraven k okamžitému zásahu a v případě nutnosti jsme schopni dodat i náhradní zařízení.
  • Lidský přístup – náš zákazník, náš pán a z tohoto úsloví vychází i jednání našich zaměstnanců.
  • Spokojenost zákazníka – náš hlavní cíl je zákazník, který k nám má důvěru a vždy se k nám rád vrátí.
  • Mezinárodní ocenění – zařízení, která dodáváme jsou nositeli mnoha významných mezinárodních ocenění, která potvrzují špičkovou kvalitu.

Presskit – loga ke stažení

Logo Medicaltech ke stažení (PNG, 50 kB)Logo v křivkách (PDF, 760 kB).
Kompletní archiv všech formátů (ZIP, 12 MB). Grafický manuál loga ke stažení (PDF, 1 MB).