FotoFinder Digitální Dermatoskop ATBM MASTER 4th Generation
Vyšetření znamének s využitím AI

Znovuobjevené zobrazování kůže.

Nová generace ATBM master nejenže pořizuje úžasné snímky, ale také rozumí vašim potřebám. Poskytuje výjimečné výsledky, zjednodušené pracovní postupy a pokročilé funkce umělé inteligence, které umožňují kombinovat celkovou tělovou dermatoskopii, dokumentaci psoriázy a estetické zobrazování v jednom systému.

Přehled

  • Rychlé a přesné celotělové vyšetření znamének s funkcí Mosaic
  • Automatické seřazení všech znamének do šachovnice podle velikosti a změny v čase.
  • Umělá inteligence při vyhodnocování znamének pouze s FotoFinderem.
  • Přesnost a obrazová dokonalost. Již z přehledového snímku získáváte dermatoskopický obraz.
  • Polarizované přehledové i mikroskopické snímky bez odlesků.

Moduly

  • Dermatoskopie
  • Trichoskopie
  • TrichoLab – bez stříhání vlasů
  • Estetika
  • Psoriasa – PASI scan skórování

Více inteligence a rychlosti
FotoFinder představuje ATBM master 4. generace

Další revoluce v zobrazování kůže, kde se inteligence setkává s brilantností a pracovní postupy dosahují nové úrovně efektivity. Představujeme náš špičkový zobrazovací přístroj, který je navržen tak, aby nově definoval způsob práce v oblasti celotělové dermatoskopie, léčby psoriázy a estetického zobrazování!

Optimalizujte své pracovní postupy

Zefektivněné pracovní postupy jsou hlavní inovací ATBM master

Chápeme, že na rušné klinice jde o čas, a proto jsme optimalizovali všechny aspekty funkčnosti přístroje od vizualizace kůže až po správu pacienta.

Díky novým funkcím pro celkové tělové mapování a dermoskopii, stejně jako díky přepracovanému přístroji medicam 1000s, je ATBM master 4. generace vaším spolehlivým partnerem pro včasnou detekci kožních změn. Po přidání softwarového modulu pro estetiku a blesku PolFlash XE s novým motorem pro zoomování budete moci plánovat estetická ošetření a pořizovat brilantní snímky před a po jakémkoli zákroku. V neposlední řadě přidejte modul PASIscan a využijte počítačové hodnocení PASI.

Dermoskopie celého těla

S nástroji Polflash XE, Bodyscan, Mosaic View a medicam 1000s můžete rychle odhalit kožní změny co nejdříve.

Dokumentace lupénky

FotoFinder PASIscan je průlomový systém, který umožňuje počítačem podporované a objektivní hodnocení PASI.

Novinka: Estetické zobrazování

Motor se zoomem ve verzi ATBM master DX a nové estetické funkce umožňují vytvářet skvělé před a po a zkvalitňují vaše konzultace.

Novinka: Dashboard

Zbrusu nový hlavní panel ATBM Dashboard poskytuje komplexní přehled o systému správy pacientů včetně statistik.

Novinka: Galerie znamének

Nová galerie MoleGallery zobrazuje kompletní historii znamének na první pohled – pro rychlejší vyhodnocení vývoje léze, včetně skóre AI.

Novinka: AIMEE AI Asistent

AIMEE je váš virtuální asistent s umělou inteligencí pro předběžné posouzení kožních lézí. Může pomoci zlepšit rozhodování a urychlit dermoskopii.

medicam 1000s Nově definovaný výkon a kvalita.

Přepracovaný fotoaparát medicam 1000s přináší ostřejší obraz a vylepšený optický zoom s vylepšeným softwarovým ovládáním pro rychlejší výkon.

Odhalení úžasných detailů v klinickém obraze

Vyzkoušejte mimořádné možnosti fotoaparátu ATBM master 4. generace, který kombinuje fotografie s vysokým rozlišením, polarizací a zpracováním RAW s pokročilým zpracováním obrazu. Díky tomu můžete vidět kožní léze v úžasných detailech již na klinickém snímku. Použijte videodermatoskop medicam 1000s pro léze, které vyžadují další vyšetření, a vydejte se na vizuální cestu po strukturách kůže.

Nový Dashboard

Odemkněte si jedinečnou efektivitu s novým Dashboardem, hlavním kokpitem ATBM, který poskytuje komplexní přehled o pacientech a sezeních. Na první pohled získáte přístup ke smysluplným statistikám a přehledům, které vám umožní přesné a efektivní řízení vaší ambulance nebo kliniky.

Mozaika znamének

Odhalte „ošklivé káčátko“ pomocí jedinečného pracovního postupu celkové dermatoskopie těla! Bodyscan master filtruje léze pacienta ze VŠECH snímků celého těla a inteligentně je uspořádá na JEDNÉ obrazovce, seřazené podle lokalizace nebo kategorie – nové, změněné a nezměněné. Toto mozaikové zobrazení vám pomůže rychle identifikovat atypické léze.

AIMEE: Váš nový AI asistent

Objevte AIMEE, svého nového asistenta pro vyšetření a hodnocení mateřských znamének pomocí umělé inteligence FotoFinder AI: AIMEE přináší revoluci v předběžném hodnocení lézí a zefektivňuje pracovní postup dermoskopie. AIMEE urychluje hodnocení lézí a rozhodování dermatologů a slouží jako cenný školicí nástroj.

Nová galerie znamének
pro urychlení vašeho pracovního postupu

Vylepšete svůj pracovní postup dermoskopie a mapování znamének pomocí nové Galerie znamének. Na první pohled uvidíte vývoj lézí na komplexní časové ose a okamžitě obdržíte odpovídající skóre AI. Tato vizualizace historie znamének šetří čas a obohacuje vaše diagnostické možnosti.

Vizualizace estetického rozdílu

Díky estetickým prvkům ATBM master DX je váš master ještě více multifunkční! Využijte automatické polohování fotoaparátu a řízené fotografování FotoFinder k pořízení skvělých fotografií před a po, které názorně ukazují průběh a úspěch zákroků na obličeji, tvarování těla a žilách nohou. Počítačem řízený systém PolFlash XE poskytuje křížově polarizované snímky bez odrazů a nepolarizované fotografie se studiovým osvětlením. Nový motor zoomu navíc upravuje ohniskovou vzdálenost na základě zvolené šablony řízené fotografie, čímž zajišťuje konzistentní výsledky.

During consultations, leverage the power of the Proposer tool to visualize pigmentation and redness, while utilizing the customizable product and treatment database to personalize your treatment recommendations.

Dokumentace lupénky a hodnocení PASI

FotoFinder PASIvision je řešení pro počítačem asistované a objektivní hodnocení PASI (PASI = Psoriasis Area and Severity Index). Toto řešení kombinuje konzistentní pracovní postup celkové fotografie těla od společnosti ATBM master s nejmodernější analýzou kůže a poskytuje přesné výsledky v minimálním čase. Automatizací procesu a poskytováním objektivních měření zlepšuje dlouhodobé sledování pacientů s psoriázou. Případné zlepšení onemocnění a účinnost příslušné léčby lze zobrazit během několika sekund (PASI 50, 75, 90 nebo 100).

Uvolněte plný výkon svého ATBM Master

ATBM master 4th Gen: Total Body Dermoscopy

Dermoskopie celého těla

ATBM master kombinuje celkovou fotografii těla, videodermoskopii a umělou inteligenci, aby co nejdříve odhalil kožní změny.

Psoriáza a PASI

ATBM master s PASIscan umožňuje počítačem podporované a objektivní hodnocení PASI a dokumentaci psoriázy.

ATBM master 4th Gen: Aesthetics

Estetika

ATBM master DX zachycuje úžasné výsledky před a po ošetření pro vizualizaci úspěchu ošetření a zlepšuje konzultace.

Kontroly kůže
Zaměření na léze

Estetika
Inspirujte pacienty

AI
Umělá inteligence

Akademie
Online a na místě

Online ukázka
Objevte produkty

Vlasy
Neinvazivní

Vědecké studie o mapování celého těla

Indications for Digital Monitoring of Patients with Multiple Nevi

Recommendations from the International Dermoscopy Society
Russo et al. (2022)
Odkaz

The Value of Total Body Photography for the Early Detection of Melanoma

A Systematic Review
Hornung et al. (2021)
Odkaz

The importance of total-body photography

and sequential digital dermatoscopy for monitoring patients at increased melanoma risk
Deinlein et al. (2020)
Odkaz

Usefulness of the ‚two-step method‘

of digital follow-up for early-stage melanoma detection in high-risk French patients: a retrospective 4-year study Gasparini et al. (2019)
Odkaz

Benefits of total body photography and digital dermatoscopy

(‘‘two-step method of digital follow-up’’) in the early diagnosis of melanoma in patients at high risk for melanoma
Salerni et al. (2012)
Odkaz

Total body skin examination

for skin cancer screening in patients with focused symptoms
Argenziano et al. (2012)
Odkaz

Comparative analysis

of total body vs. dermatoscopic photographic monitoring of nevi in similar patient populations at risk for cutaneous melanoma
Goodson et al. (2010)

Odkaz

Máte zájem o představení
lékařského přístroje?

Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Medicaltech s.r.o.

Rádi se sejdeme a poradíme...

Ing. Filip Žampach

Ředitel a jednatel společnosti