meesma je kompletní zobrazovací řešení,
které se vejde do jedné ruky

Hledáte snadno použitelné zobrazovací řešení pro své lázně nebo kliniku? Potýkáte se s nedostatkem místa nebo je vaše fotokomora na hranici své kapacity? Chcete zkrátit dobu fotografování, aniž by to bylo na úkor kvality?

meesma je nové mobilní ruční zobrazovací řešení pro estetiku, které vám umožní pořizovat brilantní a konzistentní fotografie ošetření obličeje a těla od hlavy až k patě. Díky intuitivní aplikaci a integraci s cloudem nebo lokálními pracovišti umožňuje meesma snadno a pohodlně dokumentovat vaši práci a prezentovat výsledky.

[Translate to English:] FotoFinder Meesma – it's in your Hand

Připravte se na dokonalý obrazový zážitek s novým intuitivním kapesním zařízením!

meesma je nové zobrazovací řešení pro estetiku. Elegantní přístroj s ergonomickým designem usnadňuje pořizování detailních a vysoce kvalitních snímků všech částí těla. Ať už potřebujete zdokumentovat ošetření obličeje nebo těla, meesma poskytuje bezkonkurenčně snadné a pohodlné pořizování důsledných fotografií před a po ošetření od hlavy až k patě.

Díky kombinaci zařízení iPad spolu s intuitivní aplikací a integrací s cloudem nebo databází představuje meesma revoluci ve způsobu pořizování vysoce kvalitních snímků. Snadno se propojí s vaším iPadem prostřednictvím Bluetooth a zajistí dokonalé, standardizované osvětlení a optimalizovanou kvalitu a konzistenci snímků.

Zcela mobilní

Skutečně přenosné estetické zobrazovací řešení, které se vejde do jedné ruky, v kombinaci s pohodlím iPadu.

Bluetooth connection

Připojení Bluetooth

Připojení Bluetooth umožňuje ovládání zařízení pomocí aplikace, což zajišťuje konzistentní osvětlení.

Cloud and universe platform

Cloudová a vesmírná platforma

Snímky pořízené v aplikaci se přenášejí buď do estetické databáze FotoFinder universe, nebo do cloudu Hub.

Wallhanger

Snap and go

Skutečně mobilní, kapesní a bezdrátový systém meesma se snadno integruje do vašich pokojů. Uchopte zařízení, pořiďte snímky a bezpečně jej vraťte na místo.

Proposer Tool

Nový nástroj Proposer Tool

Vizualizujte rovnoměrnost pleti, pigmentaci a zarudnutí! Zvyšte prodej prezentací přizpůsobených návrhů produktů a procedur péče o pleť.

Light modes

Čtyři světelné režimy

Meesma nabízí čtyři světelné režimy, které vám pomohou posoudit stav pokožky pacienta: Neutrální světlo, křížově polarizované světlo, paralelně polarizované světlo a Woodovo světlo.

Skutečně konzistentní fotografie před a po

Vytvářejte úžasné snímky od hlavy až k patě s precizností bez námahy.
Ať už chcete zdokumentovat ošetření obličeje, tvarování těla nebo laserové sezení – snadno zachytíte každý detail!

Cokoli. Kdekoli. Kdykoli.

meesma nabízí univerzální přístup, který umožňuje komukoli ve vaší kanceláři kdykoli a kdekoli pořizovat, prohlížet, upravovat a porovnávat snímky. Žádný stojan na fotografie, žádná opěrka brady, jen brilantní a konzistentní snímky vašich estetických procedur, ať už jde o injekční aplikace, peelingy, tvarování těla nebo laserové ošetření.

Sledování pokroku

Aplikace FotoFinder meesma se může pochlubit uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné pořizování standardizovaných fotografií i pro nefotografy. Funkce FotoFinder Ghost vám pomůže sladit následné snímky s těmi počátečními, což zajistí přesné sledování pokroku a úspěšnosti léčby.

Udělejte na své klienty dojem úžasným srovnáním vedle sebe a motivujte je k pokračování v dalších ošetřeních. meesma zvyšuje konverzi i compliance v uvolněném a poutavém prostředí konzultace.

Proposer V10 – Chytrý nástroj

pro konzultace a komunikaciNový Proposer V10 vám umožní zkvalitnit konzultace a zvýšit prodej předkládáním individuálních návrhů produktů a procedur péče o pleť. Pohodlně se posaďte společně s pacienty a prohlédněte si snímky, vizualizujte rovnoměrnost pleti, pigmentaci a zarudnutí a vytvořte podrobný personalizovaný plán ošetření přímo v aplikaci. Kdo by mohl vašim návrhům říct ne?

Vše je o pracovním flow

Zažijte skutečný výkon s našimi autentickými 2D obrázky a bleskurychlým pracovním postupem pro maximální efektivitu.

[Translate to English:] FotoFinder meesma - UV light

Wood’s light

Snímky pořízené pomocí Woodova světla zobrazují účinky UV záření na kůži a odhalují poškození způsobené sluncem, hyperpigmentaci a různé další kožní problémy.

[Translate to English:] FotoFinder meesma - Cross Polarized Light

Křížově polarizované světlo

Fotografie s křížovou polarizací pomáhají vizualizovat detaily, jako jsou hyperpigmentace, tmavé skvrny, zarudnutí a cévní stavy.

[Translate to English:] FotoFinder meesma - Parallel-polarized light

Paralelně polarizované světlo

Paralelně polarizované snímky zachycují povrchové vlastnosti pokožky a odhalují její strukturu, jemné linky a vrásky ve vynikajících detailech.

Aplikace meesma, cloudové úložištěm nebo lokální databáze – vyberte si!

Aplikace meesma nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožňuje snadné pořizování snímků i začátečníkům ve fotografování. S cloudovým řešením FotoFinder Hub můžete snadno nahrávat své snímky pro pohodlnou správu fotografií a bezpečný přístup z libovolného místa.

Již pracujete se službou FotoFinder? Pokud již máte systém FotoFinder a softwarovou platformu FotoFinder universe, můžete snadno integrovat estetiku a meesma FotoFinder universe. Snímky z aplikace se tak přenesou přímo do databáze FotoFinder prostřednictvím zabezpečené Wi-Fi a vy budete moci využívat výhod mobilní práce v kombinaci s centrálním úložištěm dat.

[Translate to English:] FotoFinder meesma - Features

Přehled funkcí 

  • Mobilní přenosné zařízení pro maximální flexibilitu
  • Okamžité vysoce kvalitní fotografie od hlavy až k patě
  • 4 režimy světla: neutrální, křížově polarizované, paralelně polarizované, Woodovo světlo
  • Připojení Bluetooth ke snadnému ovládání pomocí aplikace
  • Aplikace FotoFinder meesma
  • Databázové řešení FotoFinder universe nebo cloudové řešení FotoFinder Hub
  • Konzultační nástroj Proposer V10
  • Kompatibilní s iPadem pro (není součástí dodávky)

Kontroly kůže
Zaměření na léze

Estetika
Inspirujte pacienty

AI
Umělá inteligence

Akademie
Online a na místě

Online ukázka
Objevte produkty

Vlasy
Neinvazivní

Máte zájem o představení
lékařského přístroje?

Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Medicaltech s.r.o.

Rádi se sejdeme a poradíme...

Ing. Filip Žampach

Ředitel a jednatel společnosti