FotoFinder DIGITÁLNÍ DERMATOSKOP VEXIA
Základní dermatoskopická stanice pro Vaši ordinaci

Přehled

Pracovní stanice FotoFinder s PC a kamerou Medicom 1000s

Moduly

 • Dermatoskopie
 • Trichoskopie
Mám zájem o představení přístroje

Parametry

 • PC sestava FotoFinder
 • Kamera medicam 1000s
 • 23“ EIZO monitor s ramenem
 • Stojan

Další specifikace produktu

Nový kompletní systém dermatoskop Vexia přináší maximální pracovní komfort při práci. S tímto novým zařízením je dokumentace ještě více kompaktní a pohodlná. Dermatoskop Vexia od FotoFinderu je ideální volbou pro soukromé praxe i kliniky a demonstruje velký pokrok špičkové technologie v péči o pacienta.

Softwarové moduly

Dermoscope universe

Hlavní nástroj digitálního dermatoskopu, který vás provede krok za krokem kompletním mapováním. K tomuto základu se připojují ostatní softwarové moduly. Dermoscope universe je spolu s modulem Moleanalyzer vždy v základním vybavení každého dermatoskopu.

Moleanalyzer PRO

Moleanalyzer PRO provádí podrobnou analýzu jednotlivých znamének propojenou s umělou inteligencí. Porovná, změří a vyhodnotí parametry znaménka, podle databáze a statistického výpočtu, s výstupem a poskytnutím druhého názoru lékaři tzv. dvojí kontrola. Nový Moleanalyzer PRO je schopen otáčet fotografie znamének do shodných pozic při následném – Follow up – focení. Možnost tisku výsledného vyhodnocení znamének pro pacienta k dalším lékařským intervencím.

Sytém lze doplnit o trichoskopické vyšetření vlasů.

https://youtu.be/lu6FWasPjHo

FotoFinder Vexia – Univerzální přístroj pro videodermoskopii v novém designu

FotoFinder Vexia je celosvětovým měřítkem pracovního komfortu při videodermoskopii kůže, vlasů a nehtů. U nové generace přístroje FotoFinder spojili vývojáři čistý design s osvědčenou funkčností a stabilitou. Výsledek: estetika v každém detailu, dokonale sladěné komponenty a vylepšené vedení kabelů díky elegantnímu krytu drátů. Pohyblivý, robustní a bezpodmínečně spolehlivý přístroj je ideální volbou pro každou ordinaci či kliniku. Systém je instalován a připraven k použití. Díky výkonnému hardwaru FotoFinder a softwarové platformě, která je připravena na budoucnost, se ideálně hodí do sítí.

FotoFinder Vexia

Systém FotoFinder vše v jednom pro maximální pracovní komfort při dermoskopii. Díky tomuto zařízení je videodokumentace ještě kompaktnější, odolnější a pohodlnější:

Flexibilní zobrazovací systém pro kůži, vlasy a nehty

Dermatologové po celém světě oceňují modulární design a multifunkčnost přístroje FotoFinder Vexia. Systém je vhodný pro různé oblasti použití. Ať už chcete dokumentovat kůži, vlasy nebo nehty. Přístroj se osvědčuje jako spolehlivý partner pro služby pacientům.

Video Dermoskopie
Mapování znamének a umělá inteligence

Videodokumentace a dermoskopie

pro včasné odhalení rakoviny kůže pomocí mapování a porovnávání znamének s využitím umělé inteligence FotoFinder. Výborně se hodí také pro trichoskopii, inflamoskopii, kapilaroskopii a entodermoskopii.

Video Trichoskopie
Snadná konzultace vlasů!

Rozsáhlé funkce trichoskopie

Pro vyšetření a posouzení růstu a vypadávání vlasů. S podporou služby TrichoLAB a jedinečného nástroje Trichoscale AI.

FotoFinder AI Score – Umělá inteligence při hodnocení znamének

AI Score – skórování pomocí umělé inteligence je dokonalým, vysoce citlivým a specifickým pomocníkem při hodnocení melanocytárních a nemelanocytárních projevů. Pro plné využití umělé inteligence je nutný přístup k internetu a účet „PRO“ v centru FotoFinder.

Medicam 1000s

Použijte fotoaparát Medicam 1000s jako působivý všestranný fotoaparát: Ať už při dermoskopii, trichoskopii, inflamoskopii, kapilaroskopii nebo pro mikroskopické hodnocení všech typů kožních onemocnění.

Spolu s objektivem D-Scope IV poskytuje Medicam 1000s vysokou kvalitu Full HD pro mikro, makro a klinické snímky. Umožňuje hygienickou práci díky výměnným předním krytkám. Fotoaparát Medicam 1000s  se ovládá intuitivně pomocí panelu na zadní straně fotoaparátu. Vychutnejte si ostré snímky, které zobrazují mateřská znaménka a cévní struktury v neuvěřitelné kvalitě, polarizované nebo nepolarizované, s kontaktem s kůží nebo bez něj. S optickým živým přiblížením  všechny detaily lze vidět v nejvyšší kvalitě již v živém obraze!

Medicam lze kombinovat s objektivem D-Scope III pro optickou dermoskopii se supervysokým zvětšením.

Další oblasti použití: přidaná hodnota FotoFinderu

Systémy FotoFinder vytvářejí přidanou hodnotu díky modulární konstrukci a multifunkčnosti. Objevte širokou škálu aplikací, které lze kdykoli přizpůsobit spektru výkonů vaší praxe!

 • Dermatoskopie
 • Celotělové mapování
 • Trichoskopie
 • Kapilaroskopie
 • Entodermoskopie
 • Infalmoskopie
 • Zobrazování v estetice
 • Hodnocení PASI
 • Plánování léčby
 • Umělá inteligence

 

Čistý design s osvědčenou funkčností

U nové generace FotoFinderu Vexia naši vývojáři opět vyladili design. Výsledek je přesvědčivý po všech stránkách: estetika v každém detailu, dokonale sladěné komponenty a vylepšené vedení kabelů díky novému krytu kabelů. Kromě toho byla zachována funkčnost a stabilita nejoblíbenější pracovní stanice FotoFinder na světě. Můžete se tak těšit na čistý a nadčasový exteriér v kombinaci se špičkovou technologií vnitřku pro ještě větší komfort a funkčnost při každodenním používání.

 

Čistý vzhled díky krytu Wire Cover

Naši designéři dotvořili stylový vzhled FotoFinderu Vexia elegantním krytem Wire Cover. Chrání vás i vaše pacienty před obtěžujícími dráty a zajišťuje naše vysoké bezpečnostní standardy, a to vše při zajištění správného proudění vzduchu pro váš tichý lékařský server.

Máte zájem o představení
lékařského přístroje?

Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Medicaltech s.r.o.

Rádi se sejdeme a poradíme...

Ing. Filip Žampach

Ředitel a jednatel společnosti